Meist

Teie usaldusväärne partner viiruste leviku vähendamisel ja inimeste elukvaliteedi parandamisel

MyMedical ühendab endas rahvusvahelise haarde ja meditsiiniharidusega eksperdid, kes aitavad inimeste elukvaliteedi parandamisele kaasa tõkestades viiruste levikut. Saavutame oma eesmärgi pakkudes kontrollitud tootjate uuenduslikke meditsiinitooteid ja – tarvikuid. Meie pühendunud eksperdid annavad endast parima, et pakkuda teie arstikeskuse, haigla või ettevõtte vajadustele vastavaid kaitsemaske, isikukaitsevahendeid, kiirteste ja desinfitseerimisvahendeid sobiva tarneaja ning hinnatasemega.

Miks valida MyMedical?

  • Personaalne lähenemine Leiame just teie praksise või ettevõtte jaoks sobivad meditsiinitarvikud: usaldusväärsed esmakaitsevahendid, desinfitseerimisvahendid ja koroonatestid.
  • Uuenduslik ja usaldusväärne tootevalik Pakume uuenduslikke meditsiinitarvikuid, mis vastavad rangetele nõuetele ja pärinevad kontrollitud tarneallikatest.
  • Sobiv tarneaeg Pühendume sellele, et tarneaja osas teie vajadustele vastav lahendus leida ning täielik tarnekindlus tagada.
  • Meditsiiniekspertidest müügipersonal Pakume kvaliteetseid meditsiinitarvikuid ja parimat teenindust, et olla teie kindel partner viiruste leviku tõkestamisel.
chevron-up-circle
0

Sinu päringukorv on hetkel tühi